Informace o firmě INTEGRI, s.r.o.

INTEGRI, s.r.o.

Společnost INTEGRI, s.r.o. je již 15 let předním českým dodavatelem informačních systémů pro střední a velké správce nemovitostí od 1 500 bytových jednotek. Díky zkušenému týmu programátorů zajišťuje vývoj, implementaci a servisní podporu pro tyto systémy včetně školení uživatelů, legislativních úprav a garance dlouhodobého rozvoje. Nepostradatelný je náš systém Integri G5 zejména pro organizace s počtem bytových jednotek vyšších než 6 000, kterým poskytuje jedinečným způsobem přehlednou a automatizovanou správu agendy.

Jádro našeho týmu tvoří zakladatelé firmy, kteří spolupracují na vývoji systému Integri již od roku 1991. Doplňuje je dlouhodobě stabilní skupina špičkových programátorů.

Zaměstnanci společnosti mají bohaté praktické zkušenostmi s implementací podnikových informačních systémů. Silnou stránkou společnosti je znalost metodik a pracovních postupů v oblasti správy bytového fondu. To je důležitým předpokladem pro zvládnutí implementační fáze a předání informačního systému do rutinního provozu.

Kontaktujte nás!

Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo Vás něco zajímá, neváhejte nás prosím kontaktovat.